The Elder Scrolls Legends 1.0.1 (ios)

The Elder Scrolls Legends

The Elder Scrolls Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    Bethesda Softworks

The Elder Scrolls Legends mobil cihazlarınızda onyayabileceğiniz bir online kart oyunudur

The Elder Scrolls Legends, Skyrim gibi rol yapma oyunlarıyla tanıdığımız Elder Scrolls sersinin online altyapıya sahip mobil kart oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Elder Scrolls Legends, The Elder Scrolls'un zengin hikaye mirasını taşıyor. Oyunun senaryo modunda oyuncular kendi kahramanlarını ve efsanelerini yaratmaya çalışıyorlar. Bu modda arenalara çıkarak kahramanlarımızla kendimizi göstermeye çalışıyoruz ve yeni kartların kilidini açmak için çabalıyoruz. Temel amacımız ise en güçlü kart destesini oluşturarak rakiplerimizi taktiksel savaşlarda mağlup etmek.

The Elder Scrolls Legends'daki kartlar Elder Scrolls evreninde yer alan kahramanları ve farklı yaratıkları temsil etmekteler. Oyuncular karşılaşmaları kazandıkça sahip oldukları kartları geliştirip güçlendirebiliyorlar. Oyunun online modunda ise kartlarımızın gerçek gücünü test edebiliyor, rütbe tabanlı maçlara çıkarak diğer oyuncularla kart destelerimizi savaştırabiliyoruz.

The Elder Scrolls Legends, eğer Elder Scrolls oyunlarını oynadıysanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

YORUMLAR