The Executive

The Executive
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , Fransızca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    Riverman Media LLC

The Executive oyununda size ait olan maden şirketini geliştirmeniz ve çeşitli etaplarda bulunan yaratıklarla dövüşmeniz gerekiyor.

The Executive, iOS platformu için yayınlanan yani iPad ve iPhone cihazlarınızdan oynayabileceğiniz güzel bir macera oyunu. Ücretli olarak satışa sunulan bu oyun fiyatını hak eden muhteşem performansının yanı sıra size eğlenceli dakikalar sunuyor.

The Executive oyununda kendinize ait bir maden şirketiniz bulunuyor ve bu şirkette en alt seviyeden başlayarak patron olma yolunda ilerliyorsunuz. Tabii şirket sizin olabilir ama oyunun kuralları gereği her geliştirmeyi zamanla yapabiliyor ve ancak belirli bir süreden sonra patron olabiliyorsunuz. 

Oyundaki göreviniz ise oldukça zorlu olan etaplarda karşınıza çıkan yaratıkları yara almadan öldürmek. Öldürdüğünüz her yaratık için para ödülü alıyorsunuz ve para ise sizin The Executive oyunundaki en önemli ihtiyacınız. Kazandığınız parayla birlikte savaşçı kahramanınızın özelliklerini güçlendirebiliyor veya şirketinize yatırım yapabiliyorsunuz. Ne yalan söyleyelim kendinizi güç, hız ve savunma bakımından güçlendirmek için oldukça fazla paraya ihtiyacınız var. Para kazanmak içinse yaratıkları öldürmenin dışında şirketinize yatırım yapmanız gerekiyor. Yani gerçek hayatta olduğu gibi ne kadar çok yatırım yaparsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz. Şirketinize yatırım yaparken madenci, kimyager, dinamitçi ve araştırmacı gibi işçilerden almanız gerekiyor. Bunlar sizin için çalışıyor ve her yeni levelde daha fazla maaş istiyorlar. Bu giderleri karşılamak için sürekli yaratıklarla savaşmalı ve oldukça zorlu olan bölümleri geçmeniz gerekiyor. Yani bir patron olarak sorumluluklarınız  bir hayli fazla.

The Executive oyunu takım elbise giyen kahramanınızla birlikte yaratıklarla dolu, bol aksiyonlu bir maceraya sizleri davet ediyor. Şimdiden iyi eğlenceler!

YORUMLAR