The Four 1.0 (ios)

The Four

1.0
The Four
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Four, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz matematik tabanlı bir bulmaca oyunu.

The Four, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, matematiksel işlemlere dayalı bir altyapıya sahip.

Oyunda renkli ve özellikle çocukların hoşuna gidecek bir arayüze yer verilmiş. Açıkçası oyunun bize verdiği izlenim 'çocuklara matematiği sevdirmek' amacıyla tasarlanmış olduğu. Bu yönüyle oyunun birçok ebeveynin favorisi olacağına inanıyorum.

Oyundaki temel amacımız matematik işlemlerini bize verilen süre içerisinde çözmek. Ekranın üst bölümünde ne kadar süre kaldığı bir çubuk içerisinde gösteriliyor. Bu süre dolmadan önce işlemin sonucunu vermemiz gerekiyor. Sonuçları ekranın ortasında konumlandırılan numerik tuşları kullanarak yazabiliyoruz.

Basit işlemler sorulduğu için oyun zihin yorucu olmaktan ziyade eğlence veren bir çizgide ilerliyor. Genel olarak oyunu epey eğlenceli bulduğumuzu belirtebiliriz. Zihin egzersizi yaparken keyif alabileceğiniz bir oyun arıyorsanız The Four'u mutlaka deneyin.