The Frumbers

The Frumbers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • Üretici

    NuOxygen

Meyveleri ve sayıları bir araya getiren ücretsiz bir sonsuz koşu oyunu arıyorsanız The Frumbers denemeye değer!

Gün geçmiyor ki iOS cihazınız için farklı bir oyun çıkmasın. İşte The Frumbers da Fruit (meyve) ve Numbers (sayılar) kelimelerini bir araya getiren bir oyun. Dışardan ilk baktığınızda oyun sade bir sonsuz koşu oyununa benzeyecektir. Ne var ki işin içine enteresan bir matematik dinamiği giriyor. Artı işaretlerini topladığınız oyunda sizi takp eden meyvelerinizin sayısı artarken eksi ile bu durum tersine dönüyor.

Portakal ve çilek gibi meyveler 0 rakamını temsil ederken buraya toslamanız durumunda tüm meyvelerinizi yitiriyorsunuz. Elbette bu istemeyeceğiniz türden bir durum. Oyunda sizi güçlü kılacak uygulama içi satın alma seçenekleri sunuluyor olsa da sabırlı bir oyunsever para ödemeden de bu özelliklere kavuşabiliyor.

Her şeyin mutlak sonucu olan seçilmiş bir kahramanı oynadığınız bu oyunda sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi engellere takılmamanız gerekiyorken ek olarak etrafta olan matematik sembollerine de dikkat etmeniz gerekiyor. iPhone ve iPad cihazlarının her birinde sorunsuz çalışan oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

YORUMLAR