The Island: Castaway 2

The Island: Castaway 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    G5 Entertainment

The Island: Castaway 2, hangi kabilenin yaşadığını bilmediğiniz ıssız bir adaya düştüğünüz hayatta kalma oyunu.

The Island: Castaway 2, batan gemiden kurtulan şanslı kişi olarak hayatınızı ıssız bir adada sürdürmeye devam etmek zorunda olduğunuz simülasyon türünde bir iOS oyunu. Oyunda tek amacınız kabile mensuplarına yem olmadan hayatınızı sürdürmek.

Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen adada hayatta kalma oyununda verilen zorlu görevleri tamamlayarak ilerliyoruz. Zorlu görevler diyorum çünkü oyunda barınma yeri hazırlamaktan yemek yapmaya kadar her şeyi kendiniz yapıyorsunuz ve hiç yardımcınız yok. Yiyecek ihtiyacınızı tropik meyvelerle dolu ağaçlardan sağlayabildiğiniz gibi kendinize bir ok yaparak karada ve denizde ava çıkabiliyorsunuz. Karnınızı doyurduktan sonra adanın hızla değişen havasından etkilenmemek hem de gelen davetsiz misafirleri karşılamak için korumalı bir barınak yapmanız gerekiyor. Bu noktada da adanın çevresinde bulduğunuz objelerden ve ağaçlardan yardım alıyorsunuz.

Ok yapma, barınak hazırlama, iksir yapma gibi ıssız bir adada yapılabilecek tüm eylemleri yapma şansı sunan oyun oynanış itibarıyla şehir kurma simülasyon oyunlarından çok farklı değil. Zaten menüler ve diyaloglar Türkçe olduğundan tek başınıza kaldığınız adada rahatlıkla ilerleyebiliyorsunuz. Bu tarz oyunların olmazsa olmazı oyun içi satın alım ne yazık ki burda da karşımıza çıkıyor. Oyunda belli bir noktaya geldikten sonra devam edebilmek için satın alım yapmanız gerekiyor. Bence bu olmasaydı The Island: Castaway 2, iPhone ve iPad’de oynanabilen en iyi adada yaşama oyunu olabilirdi.

YORUMLAR