The Island Castaway: Lost World 1.6 (ios)

The Island Castaway: Lost World

1.6
The Island Castaway: Lost World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Island Castaway: Lost World, ıssız adada yaşamanın zorluklarını gösteren bol diyaloglu iOS oyunu.

The Island Castaway: Lost World, gemiyle mutlu mesut seyahat ederken kaza sonucu gözlerimizi ıssız bir adanın çevresine açtığımız ve sonrasında kurtulanlarla birlikte ıssız adada yaşamaya başladığımız macera oyunu.

iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan ve ücretsiz olarak sunulan ıssız ada oyununda amacımız gemi kazasından sonra hayatta kalan azınlıkla birlikte eve dönmek. Tabii ki bizleri evimize ulaştıracak yardım gelene kadar ıssız adanın tüm zorluklarıyla başa çıkmak durumundayız. Neyse ki hem yiyecek hem de barınma tarafında kaynaklarımız sınırlı değil. “Ekmek elden su gölden” misali ıssız adada hayatta kalma mücadelesi değil de daha çok zevki sefa içinde yaşama hissi verdiğini söyleyebilirim. Her türde yiyecekten kurulmuş leziz sofralar, sürekli olarak deniz tarafından gelen yardımlar dahil ihtiyacımız olan her şey elimizin altında. Ancak bunlar oyunun ilk başında açık değil. Görevleri tamamladıkça yeni içeriklerle karşılaşıyoruz.

Oyun sohbetle başlıyor, sohbetlerle ilerliyor. Oyuna giriş yaptığımızda gemi seyahati gösteriliyor ve sonrasında yönettiğimiz karakterin rüyası ekranımıza yansıtılıyor. Akabinde deniz kazasından kurtulanlarla tanışıyoruz. Ufak bir sohbetin ardından da ıssız adaya ayak basıyoruz. Bu noktadan sonra görevler başlıyor ki oyunda tamamlamamız gereken 1000’den fazla görev var. Uzun soluklu oyunları seviyorsanız The Island Castaway: Lost World oldukça hoşunuza gidecektir.

Issız ada oyunlarını seviyorsanız The Island Castaway: Lost World oyununa kesinlikle göz atmalısınız. Türkçe olmaması dışında gerek görselleriyle gerekse de hikayesiyle oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR