The Lone Ranger

The Lone Ranger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Lone Ranger, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sürükleyici bir western oyunudur.

The Lone Ranger, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri efsanevi bir western oyunudur.

Vahşi batının kurak topraklarında kasabanızı korumak ve adaleti sağlamak için mücadele vereceğiniz oyun, aksiyon dolu bir oynanışı sizlere sunmaktadır.

Kasaba halkının huzurunu sağlamak adına çeşitli görevlerde yer alacağınız ve birçok kötü adamla yüzleşmek zorunda kalacağınız The Lone Ranger, eski western filmlerini aratmayacak bir hikayeye sahiptir.

Aynı adı taşıyan filmin resmi iOS oyunu olarak mobil oyuncularla buluşan The Lone Ranger'da, filmden de tanıdık gelecek olan birçok farklı karakter de yer almaktadır. Görevleriniz sırasında karşılaşacağınız ve sizlere yardımcı olacak karakterler oyuna ayrı bir renk katmaktadır.

 

Eğer western filmlerini seviyorsanız ve o filmlerde yaşadığınız heyecanı mobil cihazlarınız üzerine taşıyabilecek olan bir oyun arıyorsanız, The Lone Ranger'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Kötü adamları adalete teslim etmeyi ve kasabanın huzurunu sağlamayı başararak adaletin efsanevi bekçisi olabilme şansı oyunda sizleri bekliyor.