The Mesh 1.2.1 (ios)

The Mesh

The Mesh
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Mesh, iOS platformuna özel popüler bulmaca oyunu.

The Mesh, 30’dan fazla ülkede en iyi 10 oyun arasında ve Apple editörlerinin de en iyiler listesinde yer alan bir bulmaca oyunu. Sayılarla aranız iyiyse hemen alışacağınız ve başından zor kalkacağınız bir yapım.

Hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunan sayı oyunu ücretsiz ve rahatsız edici reklamlar sunmuyor. Oyunda amaç altıgen şeklindeki kutucukların içerisindeki sayıları toplayarak veya çıkararak hedef sayıya ulaşmak. Aynı renkte altıgenleri birleştirdiğinizde toplamış, zıt renkteki altıgenleri birleştirdiğinizde de doğal olarak sayıları çıkarmış oluyorsunuz. Altıgenlere çift dokunarak altıgenin rengini değiştirme şansına sahipsiniz.

Öğretici ile bizleri karşılayan oyun ilk başlarda zorluğunu hissettirmiyor ancak ilerledikçe hedef sayıya ulaşmak ilk baştaki kadar kolay olmuyor. Oyunu zevkli kılan nokta ise geri alma lüksünüzün olmaması. Yani altıgeni birleştirdiğinizde “olmadı, geri alıp yeniden deniyim” şansınız yok; sil baştan kafa yormanız gerekiyor. Süre sınırı olmadığından dilediğiniz kadar düşünebilirsiniz.

Animasyonlarla süslenen oyunda bölüm atladıkça puan kazanıyor ve antik zodyak yaratıklarını açıyorsunuz. 12 adet kilitli zodyak yaratığını açmanın haricinde puanlar hiçbir işe yaramıyor.