The Moaning Words 1.16 (ios)

The Moaning Words

The Moaning Words
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Moaning Words, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir kart oyunu.

The Moaning Words, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış keyif verici bir kart oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunseverleri epik bir maceraya çıkartan bu oyunda kendi destemizi oluşturuyor ve epik kart savaşlarına katılıyoruz.

Alien ve Star Wars gibi eserlerle tanıdığımız Alan Dean'in kaleminden çıkan The Moaning Words, Ctulhu Mitos'unu konu alıyor. Oyunda destemize katabileceğimiz 100 farklı kart bulunuyor ve bunların her biri farklı özelliklere sahip.

Oyunda arkadaşlarımıza karşı PvP mücadelelere katılım gösteriyoruz. Karşılaştığımız rakiplerin destelerini saklayarak kendi destelerimizi oluştururken ilham alabiliyoruz. Oyunda bir de hikaye modu bulunuyor. Eğer arkadaşlarınızla mücadele etmek istemezseniz hikaye modunda da ilerleyebilirsiniz. Her gün yeni bir maceranın yer aldığı bu mod heyecanı daima yüksek seviyelerde tutuyor.

The Moaning Words'te yer alan grafikler gerçekten çok etkileyici. Artwork özenli bir şekilde yapıldığı için oyunda hiçbir zaman kalitesiz hisse katılmıyoruz. Kart oyunlarına karşı ilginiz varsa biraz da fantastik öğelere merakınız varsa The Moaning Words'e mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR