The Muscle Hustle 1.0 (ios)

The Muscle Hustle

1.0
The Muscle Hustle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güçlü güreşçilerin yer aldığı bir mobil oyun

The Muscle Hustle, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir güreş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden zorlu mücadelelerin yer aldığı oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyor ve boş zamanlarınızı değerlendirebiliyorsunuz.

Birbirinden zorlu mücadelelerin gerçekleştiği bir güreş oyunu olarak karşımıza çıkan The Muscle Hustle, zevkli kurgusu ve sürükleyici etkisiyle ön plana çıkıyor. Güçlü rakiplerin yer aldığı oyunda rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Yüksek puanlara ulaşarak galip gelmeye de çalıştığınız oyunda tek parmağınızla güreşçilerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Renkli ve kaliteli görsellerle donatılan oyunda heyecan verici bir aksiyona dahil oluyorsunuz. 2 boyutlu bir oyun ekranına sahip olan The Muscle Hustle, tepeden görüş kamerasıyla karşımıza çıkıyor. 2 boyutlu olmasına rağmen yine de heyecanı sonuna kadar yaşayabileceğiniz oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Gerçek zamanlı PvP savaşlarına da dahil olabileceğiniz oyunu mutlaka denemelisiniz. Eğer güreş oyunlarını seviyorsanız The Muscle Hustle tam size göre.

Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz The Muscle Hustle oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.