The Oregon Trail

The Oregon Trail
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Oregon Trail, Eski Amerika'nın vahşi koşullarında Oregon'a varması gereken bir ailenin macerasını konu alıyor.

Konusu Amerika'nın 1800'lü yıllarında geçen bir seyahat çizgi filminin merkezinde olmayı ister miydiniz? Evetse bu The Oregon Trail tam size göre. Zira dönemin zor koşulları altında Oregon'a ulaşaması gereken bir ailenin lideri olarak yola çıkmalı ve müthiş animasyonlarla süslenmiş bu oyunun tadını çıkarmalısınız.

1800'lü yılların Amerika'sında geçen oyunda sadece yolculuk etmeniz yetmiyor. Bu yolculuk esnasında karşınıza çıkacak vahşi hayvanlardan soygunculara kadar birçok engeli aşmalısınız. Tüm bunlar gerçekleşirken ailenizin her bireyini korumalı ve onların aç kalmalarını engellemelisiniz.

Zaman zaman zararsız görünerek size yaklaşan yabancılara karşı dikkatli olmalısınız. Çünkü ilk başlarda zararsız görünen ve para karşılığı seyahatinize dahil olmak isteyen bu kişiler daha sonra ailenize veya size zarar vermeye kalkışabilirler.

Eğer bir çizgi filmin ortasında ve birbirinden eğlenceli senaryolardan oluşan bir oyunda yer almak istiyorsanız The Oregon Trail tam size göre bir oyun olabilir.

YORUMLAR