The Survivor: Rusty Forest 1.1.9 (ios)

The Survivor: Rusty Forest

The Survivor: Rusty Forest
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Survivor: Rusty Forest'ta tehlikelerle dolu bir ortamda hayatta kalmaya çalışıyoruz.

The Survivor: Rusty Forest, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir macera oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Makul bir fiyaet etiketine sahip olan bu aksiyon odaklı oyundaki temel amacımız tehlikelerle dolu bir dünyada mümkün olduğunca hayatta kalmak.

Oyunda karşımıza çıkan konu aslında çok da yaratıcı değil. Fakat işlenişi itibariyle epey içerisine çekiyor ve oyuncuyu olaya dahil ediyor. Konuya göre ölümcül bir virüs dünyayı ele geçiriyor ve şans eseri virüsten etkilenmeyenlerden birisi olarak mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Oyunda yapacaklarımızın sınırı epey geniş tutulmuş. Kendimize silahlar, alet ve edevat yapabilme şansına sahibiz. Ürettiğimiz araçları kullanarak etrafımızdaki hayvanları avlamalı ve karnımızı daima tok tutmalıyız. Böylesine çetin bir dünyada barınmanın önemli bir yere sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Ufak bir kulübe yaparak dış dünyanın tehlikelerinden kendimizi biraz olsun uzak tutabiliyoruz.

Gece-gündüz dönüşümleri, rastgele yaratılan dünyaları ve gerçekçi sahneleriyle The Survivor: Rusty Forest, oynamaya değer yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR