The Witcher Battle Arena

The Witcher Battle Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Witcher Battle Arena, mobil cihazınızdan ücretsiz oynayabileceğiniz harika bir MOBA oyunudur.

Duyurulduğu andan itibaren heyecanla beklenen The Witcher Battle Arena, şimdi iPhone ve iPad cihazlarında oyunculara harika bir deneyim yaşatıyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan ve e-spor karşılaşmalarıyla milyonlarca dolar ödül dağıtılan MOBA türünü mobil platforma taşıyan The Witcher Arena'yı oynamak için birçok nedeniniz var.

İlk olarak App Store üzerinden The Witcher Battle Arena oyununu indirerek eğlenceli ve zengin fantezi dünyasına giriş yapıyoruz. Hızlı tempolu bir aksiyonun sizi beklediğini söylemeliyim. Oyun tamamen ücretsiz olduğundan yeni öğelere ve kahramanlara ulaşmanız için kendi yeteneğinizi ön plana çıkarmanız gerekiyor. Parmaklarınızın ve sezgilerinizin bu hızlı tempoya ayak uydurabilmesi için çok çalışmalısınız. Her biri 10 dakika ya da daha az süren karşılaşmalarda taktik ve stratejilerinizi geliştirerek The Witcher evreninin tadını çıkaracaksınız.

Oyunun en çok dikkat çeken yanlarından biri de ister kendi başınıza ister arkadaşlarınızla  mücadele edebilmeniz. Solo oyunlarda botlara karşı oynadığınızdan herhangi bir internet bağlantısına gerek duymuyorsunuz. Daha önceki Witcher oyunlarından aşina olduğumuz pek çok kahramanı da kullanabilme imkanımız var. Büyücü Philippa Eilhart'dan tutunda cüce Zoltan Chivay'e kadar 9 farklı kahramanı yönetebiliyoruz. Bu kahramanların her birinin farklı yetenekleri ve oyun tarzları bulunuyor. RPG tarzı oyuncu profiline sahip olacağınızdan bu yetenekleri açmanız için ciddi çaba göstermeniz gerekiyor. 

The Witcher Battle Arena için tamamen ücretsiz dedim fakat oyunda kolay yoldan uygulama içi satın almalarla da birçok öğe ve kahramanı açabiliyorsunuz. Bağımlısı olacağınız için buna pek ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum. Yine de böyle bir imkan sunmaları güzel olmuş. 

Bir an önce oyunu indirip oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Şimdi savaş zamanı!

YORUMLAR