The Zamazingo

The Zamazingo
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Zamazingo, Türk oyun geliştiricileri tarafından iPhone ve iPad için geliştirilmiş bir macera oyunudur.

The Zamazingo, adından da anlayabileceğiniz üzere Türk oyun geliştiricileri tarafından iOS platformu için geliştirilmiş bir platform oyunudur.

iPhone, iPad ve iPod gibi cihazlar için Yusuf Varan tarafından kurulan Zamazingo Labs tarafından yapılan The Zamazingo, tanıdık gibi görünen ama kendisine has olmayı da başaran bir yapım olarak oyuncuların karşısına çıkmış durumda. İlk bakışta çokça Limbo’yu çağrıştırsa da kendine özgü mekanikler ve hikaye yaratmayı başaran yapım, içerisine girdiğinizde size verdiğiniz ücretin değdiğini de hissettiriyor.

Bir sabah uyandığında bir televizyondan başka bir şey hatırlamayan ve her yanını siyah beyaz gören bir karakterin, unutamadığı sevgilisi Caroline’i aramasına tanıklık ettiğimiz The Zamazingo boyunca, karşınıza iyi hazırlanmış bölümler, yaratıcı tasarımlar ve sürükleyici bir atmosfer çıkacak.

Şu an için 3,49TL gibi bir fiyatla satın alınabilen; ancak oynamaya başladığınızda para verdiğiniz için üzülmeyeceğiniz oyunlardan bir tanesi olan The Zamazingo, macera ve platform oyunlarını sevenler için bakılabilecek yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR