TheEndApp 2.3 (ios)

TheEndApp

2.3
TheEndApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    Goroid

TheEndApp, canınızı kurtarmak için koşabildiğiniz kadar çok koşmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz koşu oyunlarından bir tanesidir.

TheEndApp, iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı bir aksiyon oyunudur. Oyundaki amacınız, canınızı kurtarmak için olabildiğince çok koşmak. Fakat bunu yapmak sandığınız kadar kolay değil. Arkadanızda dev dalgalar varken ne kadar kaçabilirsiniz. Londra'nın ıslak sokaklarında koşarak canınızı kurtarmaya çalışacağını oyunda oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Uygulama marketi üzerinde pek çok sınırsız koşu oyunu bulunmasına rağmen, TheEndApp size farklı ve özel bir oyun deneyimi sunmaktadır. Farklı oynanışı ve basit kontrol mekanizması sayesinde oynarken heyecanlanmanızı sağlayan oyunda, önünüze çıkan engelleri atlatmak için sağ ve sol yapabilir veya zıplayabilirsiniz.

Hızlı koşunuza devam edip, önünüze çıkan engelleri atlatmaya çalışrıekn aynı zamanda yol üzerindeki altınlarıda toplamalısınız. Grafikleri de gayet başarılı olan oyuna bazı geliştirmeler yapılarak kusursuz bir oyun ortaya getirilebilir. Sizde farklı ve heyecanlı bir koşu oyunu arıyorsanız TheEndApp'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR