TheFork 6.2 (ios)

TheFork

6.2
TheFork
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TheFork, iPhone'unuz ile arama yapmadan dünya genelinde dilediğiniz restoranda yer ayırtabileceğiniz bir uygulama.

TheFork (Orijinal adıyla LaFourchette), 19000’in üzerinde restoran arasından dilediğinizi seçerek iPhone ve iPad’inizden arama yapmadan rezervasyon yapma kolaylığı sunan bir uygulama.

Zomato, Papyon uygulamalarında olduğu gibi bulunduğunuz şehirde konumunuza en yakın veya dilediğiniz bir restoranda yer ayırtmanıza imkan tanıyan TheFork, hem yurt dışındaki hem de Türkiye’deki restoranları (İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Muğla ve Antalya şehirlerini dahil etmişler.) listeliyor.

Hem tablette hem de telefonda rahatlıkla kullanılabilen restoran rezervasyon uygulamasını benzerlerinden ayıran birçok özelliği bulunmakta. Örneğin; yaptığınız her rezervasyon sonrası puan kazanıyor ve puanlarınızı kullanarak o restorana bir sonraki gidişinizde indirimden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca bazı restoranlar %50’ye varan özel teklifler sunabiliyor.

Restoran hakkında tüm detayları (fotoğrafları, adresi, menüleri, hakkında) görebildiğiniz uygulama ile iPhone ve iPad’inizden rezervasyon yapmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken restoran sayfasının en altındaki “Masa Rezerve Et” butonuna dokunmak ve sonrasında kaç kişilik yer ayırttığınızı, saati belirtmek. Rezervasyonunuzu yaptırırken özel bir isteğiniz varsa onu da belirtebiliyorsunuz.

TheFork’un şu an için tek eksiği Türkiye’den çok az şehri ve restoranı göstermesi. Restoran sayısı artırılırsa dışarıda yemek yemeği seven herkesin bir numaralı uygulaması olacaktır.

YORUMLAR