Theme Park

Theme Park
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz iş kurma simülasyonu oyunudur.

Tycoon ya da iş kurma oyunu olarak adlandırabileceğimiz simülasyon oyunlarına uygulama marketlerinde sıkça rastlıyoruz. Benzerlerine kıyasla daha yeni olan ve EA Mobile tarafından geliştirilmiş olan Theme Park da bu tarz oyunlardan bir tanesi.

1 milyondan fazla indirmeyle başarılı olduğunu gösteren oyunda amacınız kendi işinizi kurmak ve yükselmek. Bunun içinde bir lunapark sahibi oluyorsunuz ve bu lunaparkı dünyanın en güzeli yapmanız gerekiyor.

Oyunda çeşitli görevler var ve bunları tamamlamanız gerekiyor. Eğer bu tarza aşina değilseniz, başlangıçtaki öğretici rehber sayesinde temel kavramları ve nasıl oynayabileceğinizi de öğrenebiliyorsunuz.

Etkileyici grafiklere ve gerçekçi ilerleyen bir hikayeye sahip olan oyunda lunapark oyuncaklarının haricinde alışveriş yapılacak alanlar da geliştirerek insanları çekmeniz gerekiyor. Yine inşa yapmak için elemanlar işe almanız da gerekli. Eğer uzun süreler inşaatın bitmesini beklemek istemezseniz süper bilet denilen yöntemle bu süreyi kısaltabiliyorsunuz da.

Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız, Theme Park'ı da indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR