Themes Guru

Themes Guru
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Themes Guru, birbirinden güzel temalar sayesinde iPhone ve iPad'lerinizi diğerlerinden farklı kılan ve oldukça güzel gösteren bir iOS tema uygulaması.

Themes Guru, ücretli uygulamalardan bir tanesi olup 6.49 TL'ye satılmasına rağmen bir çok kullanıcı için vermeye değer bir tema uygulaması olduğunu düşünüyorum. iPhone ve iPad'lerinize bambaşka ve çok şık görünüm kazandırabilen uygulama içerisinde yüzlerce tema bulunuyor.

Bir kere satın aldıktan sonra herhangi bir ekstra uygulama içi ödeme söz konusu olmayan Themes Guru'nun güncellemeleri de ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Düzenli olarak yeni temalar ile güncellenen uygulama, akıllı telefonlarını kişiselleştirerek diğerlerinden farklı göstermeyi seven kişilere hitap ediyor. Farklı kilit ekranları ve tema fikirleri sunan uygulama içerisinde 200'den fazla özel iOS teması bulunuyor.

Son derece modern tasarıma sahip temalar sayesinde iPhone ve iPad'leriniz göründüğünden çok daha şık durabiliyor. Özellikle kilit ekranı görüntüleri sayesinde muhteşem görünüm kazanabiliyorlar. Her bir kategoriye her gün düzenli yeni eklemeler yapılan Themes Guru uygulamasında, temaları değiştirmeden önce tam ekran önizleme ile görüntüleyebiliyorsunuz. Beğenmeniz durumunda ise yeni temanız olarak belirlemek sadece bir kaç saniyenizi alıyor.

Eğer farklı ve rangarenk temalar kullanmayı seven bir iPhone yada iPad kullanıcısıysanız Themes Guru'yusatın alarak mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR