Thermo 1.6.3 (ios)

Thermo

Thermo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thermo, iPhone ve iPad sahiplerinin hava durumu hakkında farklı ve eğlenceli bir şekilde bilgi almasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Thermo, hava durumu uygulamalarına farklı bir bakış açısı kazandıran yeni bir iOS uygulamasıdır. Uygulama içerisinde bulunan termometre üzerinde anlık hava durumunu görebilirsiniz. Bunun dışında önceki günün sıcaklığını da gösteren uygulama özellikle çalışanlar için oldukça yararlı olabilir.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde sorunsuz olarak çalışan uygulamanın arayüzü oldukça ilgi çekici. Ekranın ortasında yer alan kocaman bir termometre üzerinden hava durumu ile güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

Günlük sıcaklık bilgileri dışında hissedilen sıcaklık ve rüzgar sıcaklıklarını da görmenizi sağlayan uygulama diğer hava durumu uygulamalarından bir adım öne çıkmaktadır. Farklı ve detaylı özellikleri ile en iyi hava durumu uygulamalarından biri olan Thermo'ya kesinlikle bir göz atmanızı öneririm.

Kullanımı oldukça basit olan Thermo uygulamasının arayüzünde üst kısımda bulunan yenileme tuşuna basarak anlık sıcaklık bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Uygulama içerisine gösterilen reklamları kaldırmak istersenizuygulamayı premium versiyona yükseltmeniz gerekmektedir.

Güncel hava durumu bilgilerini istediğiniz an öğrenmek istiyorsanız Thermo uygulamasını ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR