This Means WAR! 1.3.0 (ios)

This Means WAR!

This Means WAR!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

This Means WAR! son derece keyifli ve kaliteli bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

This Means WAR! Evet bu tam anlamıyla savaş demek! This Means WAR! son günlerin en ilgi çeken savaş oyunlarından bir tanesi. Modern yılların son teknoloji savaş makinelerini mobil cihazlarınıza getiren bu oyunda heyecan bir an olsun bile durmuyor. Boom Beach'i andırsa da bu oyun tamamen farklı bir yapı üzerine kurulmuş.

Oyunda farklı tipte savaş tipleri mevcut. Örneğin bazen ordulara karşı bazen de üslere karşı saldırıya geçiyoruz. Elbette bunların her biri farklı savaş stratejileri gerektiriyor. Oyunun en ilgi çeken yanlarından birisi de oyunculara ister çevrimdışı ister arkadaşlarıyla internet üzerinden oynama şansı vermesi.

Bu kategoride yer alan diğer oyunlar gibi This Means WAR! tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat keyfi olarak satın alabilecğeiniz uygulama içi satın almalar da sunulmakta. Bunlar çok gerekli değil fakat oyun gidişatı üzerinde önemli etkilere sahip.

13 farklı birimin yer aldığı oyunda ordularımızı dilediğimiz gibi kurabiliyoruz. Elbette bu aşamada düşmanlarımızın taktiklerini iyice incelemeli ve ona göre karar vermeliyiz. Duvarlar, mayınlar, tuzaklar, füzeler gibi farklı saldırı ve savunma birimleri sunulan birimler arasında.

Eğer siz de savaş oyunlarından keyif alıyorsanız This Means WAR!'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR