Threes! 1.0.3 (ios)

Threes!

Threes!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Threes!, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz yenilikçi ve sürükleyici bir bulmaca oyunudur.

Threes!, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça farklı ve yenilikçi bir bulmaca oyunudur.

Oyun ekranında yer alan sayıları istediğiniz yönde hareket ettirerek birbiriyle toplamaya çalışacağınız oyunda, toplamların sürekli olarak 3 ve 3'ün katı olması gerekiyor. Örneğin 2 ile 1 toplayarak 3 sonrasında 3 ile 3'ü toplayarak 6 veya 6 ile 6'yı toplayarak 12 elde etmelisiniz.

Tek bir oyun modu altında 3 ve 3'ün katlarını toplayarak sınırsız bir bulmaca oyunu deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların oldukça beğeneceğini düşündüğüm oyun gerçekten farklı bir oynanışa sahip.

Yenilikçi ve farklı oynanışının dışında oyun içerisinde yer verilen ve oyunu oynarken içinizi ısıtacak olan müzikler de sizleri oyuna tam anlamıyla bağlayacak şekilde hazırlanmış.

Şimdiye kadar oynamış olduğunuz bulmaca oyunlarından çok daha farklı bir oynanışı sizlere sunacak olan Threes!, zorlu bulmaca oyunlarını seven tüm mobil oyuncuların denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR