Throne Rush 2.0.0 (ios)

Throne Rush

Throne Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    217

  • Üretici

    Progrestar

Strateji kategorisinin başarılı temsilcilerinden olan bu oyunda düşmanlarınızı yenebilmek için iyi taktiklere ve güçlü bir orduya sahip olmalısınız.

Throne Rush iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir strateji oyunudur. İlk bakışta her ne kadar Clash of Clans'a benzerliğiyle dikkat çekse de daha farklı bir yapıya sahip olduğunu anlamak için birkaç dakika oynamanız yeterli.

Kabul etmek gerekirse mobil cihazlarda strateji oyunu oynamak çok keyifli olmuyor. Fakat markette popüler olan birkaç oyun ile bu düşünce bir nebze olsun azaldı ve binlerce oyuncu mobil cihazlarında strateji oyunları oynamaya başladı. Özellikle Clash of Clans'ın elde ettiği başarı birçok geliştiriciyi daha iyi bir oyun yapma telaşına itti.

Throne Rush da bu düşünceyle geliştirilmiş oyunlardan bir tanes. Diğer strateji oyunları gibi sınırlı sayıda birlikler yerine devasa bir orduyla savaşa girebildiğiniz bu oyundaki asıl amaç düşman kalesini fethetmek. Bunu başarabilmek için kaynaklarınızı verimli kullanmalı, binalarınızı geliştirmeli ve askeri olarak güçlenmelisiniz. En güzel yanlardan biri de oyunu Facebook hesabınızla oynadığınız versionla senkronize edebiliyor oluşunuz.

Oyunun negatif yanlarından bahsetmek gerekirse bina yükseltmeleri biraz fazla zaman alıyor ve bu durum can sıkıcı boyutlara ulaşabiliyor. Bunun haricinden zaman zaman yaşanan takılmalar, oyundan alınan keyfi baltalayabiliyor.

YORUMLAR