Ticket Türkiye

Ticket Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    686

  • Üretici

    Edenred Kurumsal Çözümler

Ticket Türkiye, Ticket Restaurant kartınızı kullanım deneyiminizi iyileştiren ve daha verimli kullanmanızı sağlayan resmi ve ücretsiz iOS uygulaması.

Ticket Türkiye, hem Ticket Restaurant hem de Ticket Business Fuel kart sahiplerinin kartlarını nerelerde kullanabileceklerini gösteren ve kart bakiyelerini kontrol etmelerini sağlayan ücretsiz ve resmi iOS ticket uygulaması.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama iş yerlerinin anlaşmalı olarak çalıştığı Ticket firmasının kartlarını kullanırken size yardımcı oluyor.

Ticket Restaurant kartınız ile yakın çevrenizde hangi kafe ve restorantlarda yemek yiyebileceğinizi ya da alışveriş yapabileceğiniz gösteren uygulama, kafe ve restoranların uzaklığına ve mutfak türüne kadar detaylı bilgi sunuyor.

Diğer yandan Ticket Business Fuel ile şirket araçlarına yakıt almak istediğinizde en yakın Petrol Ofisi benzinliğini uygulama ile bulabiliyor ve üstelik harita üzerinden gösterilen adresi takip ederek kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Ticket kartlarınızda kalan bakiye miktarını ve kartlarınız ile yaptığınız harcamaları da gösteren uygulama üzerinde ufak bir gecikme süresi bulunuyor. Yani öğle yemeğini yediğinizde kullandığınız bakie uygulama üzerinde hemen gözükmeyerek bir sonraki gün gözükmeye başlıyor.

Android ve iOS uygulamaları ile müşterilerine hizmet veren Ticket, uygulama üzerinden Red Club'a özel indirim ve kampanyaları da kullanıcılarına sunarak yararlanmalarını sağlıyor.

Ticket compliments ile sahip olduğunuz hediye çeklerini harcayabileceğiniz mağazalara kadar gösteren Ticket Türkiye uygulamasını hemen indirip şiddetle kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR