Tidy

Tidy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tidy, kullanıcıların iOS cihazları üzerindeki fotoğrafları organize etmesini ve düzenlemesini sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Tidy, iOS cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz profesyonel bir fotoğraf organize uygulamasıdır. Uygulama ile cihazınızda bulunan tüm fotoğrafları organize ederek düzenli tutabilirsiniz. Fotoğraf çekmekten hoşlanıyor ve onları düzgün bir şekilde depolamak istiyorsanız Tidy uygulaması tam size göre.

iOS 7 için özel olarak dizayn edilen uygulama, kullanımı kolay ve modent bir arayüze sahip. Kullanıcılar fotoğraflarını tarih ve çekilme yerine göre organize edebilmektedir. Ayrıca uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı Twitter, Facebook, Instagram, AirDrop, E-posta ve diğer sosyal medya platformları üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Tidy'nin en etkileyici özelliği ise fotoğraf organize etme dışında sunmuş olduğu basit fotoğraf düzenleme seçenekleridir. Bu özellik sayesinde fotoğraflarınız üzerinde yön değiştirme, kırpma, filtreleme ve diğer düzenleme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kullanımı tamamen ücretsiz olan uygulama ile fotoğraflarınızı organize etmek ve güzel bir görünüme kavuşturmak isterseniz tek yapmanız gereken uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirmek.

 

YORUMLAR