Tiki Totems 1.8.1 (ios)

Tiki Totems

Tiki Totems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiki Totems, bulmaca oyunlarından hoşlananlar için tasarlanmış ücretsiz bir oyun.

Tiki Totems, iPhone ve iPad cihazları üzerinde keyifle oynayabilecekleri bir bulmaca oyunu arayan kullanıcıların kısa sürede favorisi olacabilecek nitelikte bir seçenek.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyundaki temel amacımız taş bloklerın üstüne yerleştirilmiş olan totemleri sağlam bir şekilde yere indirmek. Bunu gerçekleştirebilmek için çok dikkatli hamleler yapmamız gerekiyor. Herhangi bir yanlış taşa dokunursak totem yere düşüyor ve başarısız oluyoruz.

Tiki Totems'te kolaydan zora doğru ilerleyen bölümlere yer verilmiş. İlk baştaki bölümlerdeki totemleri yere indirmesi kolayken işler zamanla zorlaşıyor. Tiki Totems'te toplamda 60'tan fazla bölüm yer alıyor. Daha önce bitirdiğimiz bölümlere tekrar dönüp oynayabiliyoruz.

Oyunda kullanılan grafikler çok detaylı değil fakat görevlerini başarılı bir şekilde yerine getiriyorlar. Ne oynanış ne de modelleme olarak herhangi birm emnuniyetsizlikle karşılaşmadık. Bulmaca oyunlarına ilgi duyuyorsanız Tiki Totems'e göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR