TiKL

TiKL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TiKL, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kontakt listenizdeki ve Facebook'daki arkadaşlarınız ile anlık konuşma ve mesjalaşma yapmanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir iOS iletişim uygulamasıdır.

TiKL, bire bir olarak sürekli yapılan görüşmelerinden en rahatı olan bas-konuş özelliğini iPhone ve iPad'lerinize getirerek arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak internet bağlantısı üzerinden konuşma ve mesajlaşmanızı sağlayan iOS uygulamasıdır.

Hiç bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz TiKL'ın içerisinde herhangi bir rahatsız edici reklam bulunammaktadır. Hem kişi listenizde yer alan hemde Facebook hesabınzıdaki arkadaşlarınız ile hızlı ve kolayca bkarşılıklı ücretsiz konuuşmalar yapabileceğiniz uygulama ile aynı zamanda ücretsiz olarak mesajlaşabiliyorsunuz.

Tek bir tuşa basarak konuşma başlatabileceğiniz gibi tek bir tuş ile mesaj gönderimi de yapabilirsiniz. Sade arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz TiKL, WiFi, 3G, 4G, EDGe veya GPRS bağlantısı üzerinden arkadaşlarınızla bas-konuş şeklinde sürekli konuşabilmenizi sağlıyor.

Özellikler:

  • Bir kişi ile gerçek zamanlı ücretsiz bas-konuş araması
  • Çoklu kişi ile gerçek zamanlı bas-konuş aramaları
  • Tek yada çoklu kişi ile ücretsiz mesajlaşma
  • Hattınızın bağlı olduğu tarife üzerinden hiç bir ücretlendirme yapılmaz
  • Çapraz platform desteği
  • WiFi, 3G, 4G, EDGE veya GPRS bağlantısı ile çalışır

iPhone ve iPad'lerinizi adeta telsize dönüştürerek arkadaşlarınız ve aileniz ile ücretsiz olarak konuşmanızı sağlayan TiKL uygulamasını kullanmak için yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak uygulamayı indirmek.

YORUMLAR