Timberman 1.3 (ios)

Timberman

1.3
Timberman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    191

  • ÜRETİCİ

    Digital Melody

Reflekslerinizi sınayan bir oyun olan Timberman'de amacınız önünüzdeki ağacı balta ile keserken hayatta kalmak.

Timberman oyununun arkasındaki isimler birçok başarılı oyun şirketinin yaptığı şeyi yapmıyor ve 3 saniye içersinde verilmiş bir kararın üzerinde bir oyun tasarlıyorlar. Kolay öğrenilen ama zor ustalaşılan basit beceri oyunları serisine ücretsiz bir katkı olarak sunulan bu oyun uzun vadede beyninizi jöleye çevirebilecek bir kapasiteye sahip. Ancak reflekslerini tartmak isteyenlerin bu oyun ile yeni bir bağımlılık kazanmaları de kaçınılmaz gibi görünüyor. 

Timberman, çıktığı ilk haftada 8 ülkede en çok indirilen oyun oldu bile. Basit bir görevi üstlendiğiniz oyunda yapmanız gereken şeyi şu şekilde tarif edebiliriz: Büyük bir ağacın altına balta ile vurarak parça parça odun keserken düküne kısalan ağacın alçalan dallarının altında kalmamanız lazım. Bunun için sağa ve sola manevralar yapmanız gerekiyor. Bu işi ne kadar hızlı yaparsanız o kadar para kazanma ihtimaliniz artıyor ve ekranın yukarısında Flappy Bird benzeri bir puan sayacı mevcut.

Sanal oduncu olmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan bu oyun herkesin seveceği bir oyun tarzına sahip değil. Ama reflekslerini denemek isteyenler için her daim yeni bir deneme alanı çıkıyor. Timberman tam da böyle bir oyun olduğu için yükselen bir trend olarak karşımıza çıkacak. 

YORUMLAR