Timefish 1.05 (ios)

Timefish

Timefish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timefish, becerilere dayalı bir iOS oyunu olarak öne çıkıyor.

Timefish, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyunda engellerden kaçmaya çalışan bir balığı kontrol etmeye çalışıyoruz. Freesh ismindeki bu balığın tek bir amacı var o da aç gözlü Timon'dan kaçmak.

Timon son derece aç olduğu için gözünü Freesh'e dikmiş bir şekilde peşinden ilerliyor. Bize düşen görev ise Freesh'i engellerden zıplatarak mümkün olduğunca ileri gitmesini sağlamak. Oyunda git gide artan bir zorluk seviyesine yer verilmiş. İlk birkaç dakika son derece kolay ilerlerken zaman geçtikçe işler zorlaşıyor.

Oyunda kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Yapı olarak da çok fazla bir aksiyona girmediğimiz için balığımızı zıplatmak için sadece ekrana basmamız yeterli oluyor. Elbette bu noktada zamanlama çok önemli bir yere sahip. Hatalı zamanlama nedeniyle oyunu kaybedebilir ve Freesh'i kaybedebiliriz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Timefish, reflekslere ve becerilere dayalı bir oyun arayanların mutlaka tercih etmesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR