TimeFreeze

TimeFreeze
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone cihazınızda çektiğiniz videoların hızlarını değiştirerek ses ve çeşitli efektler eklemek isterseniz bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

iPhone akıllı telefonunuz standart olarak saniyede 30 kare video kaydı gerçekleştirebilmektedir ancak TimeFreeze uygulamasıyla videolarınızda yer alan kısımları seçerek en fazla 1/20 hıza kadar bunu yavaşlatma imkanına sahip oluyorsunuz. Yani saniyede 600 kare çekim yapabilen bir kameraya sahip olabiliyorsunuz.

Uygulama ile yaratılan videolara dilediğiniz gibi müzik ve ses efektleri ekleyebiliyor ve uygulama içerisinden videoları kolayca YouTube/Facebook/Twitter üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama sadece videoları yavaşlatmakla kalmıyor, aynı zamanda hareket analizi algoritmalarını kullanarak ne zaman hareketlerin gerçekleşeceğini tespit edebiliyor. Daha sonra bu verileri daha kaliteli ve yumuşak bir slow motion etkisi vermek için kullanıyor. Uygulamadan elde edilen videolar yüksek kalitede ve profesyonel yazılımlarla yapılmış kadar iyi görünüyorlar.

YORUMLAR