Timehop 2.0.1 (ios)

Timehop

Timehop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    180

  • Üretici

    Timehop

Timehop sayesinde sosyal ağlarınızdaki fotoğraflarınızı en kolay yoldan iOS işletim sistemli cihazınız ile yönetebilirsiniz.

Sosyal ağlarımızda sahip olduğumuz eski paylaşımlara ulaşmak bazen oldukça zor olabiliyor ve bu paylaşımların zaman tünelimizde oldukça altlarda kalmaları onların yeniden paylaşılmasını ya da hatırlanmasını oldukça zorlaştırıyor. Dolayısıyla Facebook, Twitter, Foursquare, Instagram ve Flickr kullanıcılarının bu eski paylaşımlara en hızlı şekilde ulaşabilmek için Timehop uygulamasını iPhone ve ya iPad'lerine yüklemeleri yeterli oluyor.

Ayrıca, tüm bu hesaplarınızı tek ve ortak bir noktadan yönetmenize imkan veren uygulama, arkadaşlarınızın tüm hesaplarından paylaştıklarınızı görmenize izin vererek onları yeniden paylaşmanıza da imkan tanıyor. Derli toplu bir şekilde sosyal hesaplarınızı yönetmek, aynı zamanda olan bitenlerden geri kalmamak için Timehop'u kullanabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan uygulama aynı zamanda oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip ve sorusuz bir şekilde hesaplarınızı yönetmenizi sağlıyor. Tüm hesaplarınızdaki fotoğraflara en hızlı yoldan ulaşabilmek için uygulamayı denemeyi unutmayın.

YORUMLAR