Timepage 2.10.1 (ios)

Timepage

Timepage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timepage uygulaması ile etkinliklerinizi, haritalarınızı, kişilerinizi ve hava durumunu tek bir uygulamada birleştirebilirsiniz.

Timepage uygulamasını kullanarak iOS işletim sistemli cihazlarınızda etkileyici bir takvim uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Etkinliklerinizi, haritalarınızı, kişilerinizi ve hava durumunu tek bir uygulamada birleştirerek verimlilik sağlayan Timepage uygulaması, ajandalardan yola çıkılarak tasarlanmış. Uygulamayı başlattığınızda oldukça kolay bir şekilde etkinlik vb. unsurları ekleyebileceğiniz uygulamada, eklediğiniz içerikleri ajanda yaprağına benzer bir tasarımla görüntüleyebiliyorsunuz.

Kullanım kolaylığı açısından kaydırma hareketleri ve jest tabanlı işlevler sunan Timepage uygulamasında, yaklaşan günleri ve etkinlikleri liste şeklinde görüntüleyebiliyorsunuz. Apple Watch ile uyumlu çalışan uygulamada, gününüzü çok kolay bir şekilde planlayarak etkinliklerinizi ve randevularınızı zamanında gerçekleştirebilmeniz mümkün hale geliyor. iCloud, Google, Outlook ve Facebook gibi takvimlerle de uyumlu çalışan Timepage uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR