Tiny Sheep 1.9.0 (ios)

Tiny Sheep

Tiny Sheep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Sheep, kendi çiftliğimizi yönettiğimiz eğlenceli bir oyun.

Tiny Sheep, iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz eğlenceli bir oyun.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda çiftliğimizdeki kuzuyu güderek maddi kazanç elde etmeye çalışıyoruz. Elbette oyun bununla sınırlı değil, kendi çiftliğimizi tam anlamıyla kontrol ettiğimiz için çevreyi dilediğimiz gibi dekore edebiliyoruz.

Oyunda 10 adet çiftlik yapısı bulunuyor. Bu yapıları dilediğimiz gibi inşa ederek çiftliğimizi şekillendirebiliyoruz. Bu yapıların her biri farklı özelliklere sahip.

Sevimli kuzu sürekli olarak çim yediği için çimleri daima olgun ve yeşil tutmamız gerekiyor. Elbette bunun için çaba sarfetmemiz gerekiyor. Bakımlı tutumak pek de kolay olmuyor. Tiny Sheep'in en keyifli yanlarından bir tanesi de arkadaşlarımızın çiftliklerine ziyaretler yapabiliyor oluşumuz. Elbette arkadaşlarımız da bizim çiftliğimize ziyaretlerde bulunabiliyor. Hatta bununla da kalmayıp kim daha fazla puan alacak diye yarışmalar da yapabiliyoruz.

Arkadaşlarımıza hediyeler gönderip alabilmek için Facebook hesabımızla giriş yapmamız gerekiyor. Elbette bu zorunlu değil, tamamen keyfi.

Genel olarak Tiny Sheep, eğlenceli atmosferiyle hem büyükler hem de küçükler tarafından keyifle oynanabilecek oyunlar arasında yer alıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz sakin bir oyun arıyorsanız Tiny Sheep size göre.

YORUMLAR