Tinycards 1.0 (ios)

Tinycards

1.0
Tinycards
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tinycards, flaş kartlarla İngilizce ve diğer dilleri öğrenmenizi kolaylaştıran bir Duolingo uygulaması.

Tinycards, flaş kartlarla İngilizce, Rusça, Almanca, Japonca, Fransızca ve diğer dillerde kelime haznenizi geliştirmek amacıyla kullanabileceğiniz bir mobil uygulama. Eğlendirirken öğreten uygulamalardan Duolingo’nun yapımcıları tarafından geliştirilen yabancı dil öğrenme uygulamasını ücretsiz indirip doğrudan kullanabiliyorsunuz.

Kelimelerin iliştirildiği dil kartları (flash kartlar) aracılığıyla eksik kelime bilginizi tamamlayabileceğiniz mobil uygulamalarından birisi de Tinycards. Dilediğiniz yabancı dilde dilediğiniz kategoride yeni kelimeler öğrenme şansına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken hazır derslerden seçmek veya arama bölümüne kendinizi eksik hissettiğiniz dili yazmak. Arama demişken, uygulamada sadece Duolingo’nun değil kullanıcıların kendi hazırladıkları kartlar da karşınıza çıkıyor ve kullanıcıları takip edebiliyorsunuz.

Uygulamada kelimeler ve anlamları animasyonlarla zenginleştirilmiş kartlar üzerinde gösteriliyor. Kaydırma yaparak kelimenin anlamını görebiliyor, görsel olarak ta gösterildiğinden o kelime hafızanıza kazınmış oluyor. Daha da güzeli bunun bir oyun haline getirilmiş olması. Kelimeleri her doğru bilişinizde kart hareketleniyor ve yıldız kazanıyorsunuz.

YORUMLAR