Titan Empires

Titan Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Titan Empires strateji ve savaş karışımı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

Titan Empires iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve Clash of Clans’a olan benzerliğiyle dikkat çeken keyifli bir oyun. Hızlı ilerleyen ve aksiyonun hiç eksik olmadığı oyun atmosferiyle ön plana çıkan Titan Empires’ta öncelikle kendi üssümüzü kuruyor ve burada düşmanlarımızı yenmemiz için gerekli olan tüm birimleri üretmeye başlıyoruz.

Kısa süren bir tutorial evresinden sonra kendi kendimize kararlar almaya ve bunları uygulamaya başlıyoruz. Öncelikle yapmamız gereken şeylerden bir tanesi para kaynaklarımızı artırmak ve dolayısıyla askeri olarak güçlenmek. Tahmin ettiğiniz gibi askeri yönden zayıf olursak düşmanlarımız karşısında çok fazla bir varlık gösteremiyoruz.

Titan Empires temel olarak zamana yayılıp oynanacak bir oyun. Kısa süreli aralarınızda da oynayabilirsiniz fakat oyunda kayda değer bir başarı yakalayabilmek için aylarca emek vermek gerekiyor. Grafik olarak ve kontrol mekanizması olarak bekleneni fazlasıyla veren Titan Empires’ta günlük görevler ile oyun keyfi daima canlı tutulmaya çalışılmış. Bu sayede oyuncuların bir şekilde oyuna bağlı kalmaları sağlanmış.

Eğer uzun soluklu ve yavaş yavaş gelişebileceğiniz bir strateji-savaş oyunu arıyorsanız Titan Empires’a mutlaka göz atmalısınz.

YORUMLAR