Tivibu Cep

Tivibu Cep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,465

  • Üretici

    TTnet

TTNET’in Tivibu platformunu cebe taşıyan Tivibu Cep uygulaması, istediğiniz yerden cihazınız ile birlikte yerli ve yabancı birçok TV kanalını seyretminizi sağlıyor.

Tivibu Cep, TTNET’in geliştirdiği Tivibu platformunu iOS platformuna taşıyan bir uygulama. Bu uygulama Tivibu üyeliğiniz dahilinde 47 yerli ve yabancı kanalı istediğiniz zaman istediğiniz yerden izlemenize olanak veriyor. Canlı yayınları izleme sırasında durdurabilir, geri alabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İnteraktif TV rehberi sayesinde de kanalların 7 günlük yayın akışını görebilirsiniz. Bunun yanında izlemek istediğiniz yada kaçırdığınız dizileri yine Tivibu Cep uygulaması ile istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Tivibu Cep, canlı yayın ve dizi arşivinin haricinde bir de seç izle servisini size sunuyor. Bu servis sayesinde yerli ve yabancı filmlere bakabilir, müzikler bulabilir, belgeseller seçebilir ve çocuk içeriklerine ulaşabilirsiniz. Başka bir zamanda izlemek istediğiniz bir içeriği de uygulamaya hatırlatma olarak ekleyebilir, saati geldiği zaman uyarı alıp izleyebilirsiniz. Tivibu Cep için ister Wi-Fi isterseniz 3G bağlantınızı kullanabilirsiniz.

Tivibu Ev servisini bilgisayarda kullanmak ve hemen indirmek için "Tivibu" Windows sayfamıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR