tizU

tizU
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

tizU uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızdan gönderdiğiniz mesaj ve fotoğrafların dostlarınızda merak uyandırmasını sağlayabiliyorsunuz.

tizU uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarını kullanarak eğlenceli mesajlar ve fotoğraflar göndermek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Uygulama sayesinde arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajların içerikleri, belirlediğiniz sayaç sıfırlanana kadar görünmüyor ve böylece onları meraktan çatlatmak mümkün hale geliyor.

İlk sürümlerinde sadece yazılı mesaj desteği veren uygulamanın yeni sürümünde fotoğraf göndermek ve geri sayım sayacı sıfırlanana kadar bu fotoğrafın bulanık bir halde görüntülenmesini sağlamak da mümkün. Dolayısıyla arkadaşlarınıza, ailenize, kız-erkek arkadaşınıza içeriğinin ne olduğu tahmin edilemeyen ve sayacın beklenmesi gereken yazı ve görsellerinizi gönderebiliyorsunuz.

Mesajınızı gönderdikten sonra alıcının telefonunun tizyaaa şeklinde veya what? kelimesiyle bağırmasını da sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle mesajınız gittiğinde o mesajdan kesinlikle haberdar olmasını ve böylece merakının biraz daha katlanmasını sağlamak mümkün.

Uygulamanın arayüzü oldukça akıcı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ancak mesajların gönderilebilmesi veya alınabilmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmamalısınız. Şimdilik ülkemizde çok fazla kullanıcısı mevcut değil ancak arkadaşlarınızı da ikna ederek uygulamayı kullanmalarını sağlarsanız kendi aranızda güzel bir eğlence aracı bulmuş olabilirsiniz.

tizU'da grup mesajları göndermek de mümkün ve böylece tek mesajı pek çok kullanıcının alarak toplu bir şekilde merak etmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR