Tomb of the Mask 1.1 (ios)

Tomb of the Mask

1.1
Tomb of the Mask
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tomb of the Mask, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Tomb of the Mask, retro oyun hastalarının mutlaka denemesi gereken arcade yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu oyunda, atari dönemine hızlı bir geçiş yapıyor ve 8 bit ruhuna geri dönüyoruz. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Oyunun grafikleri hakkında giriş paragrafında biraz tüyo verdim ama ayrıntıya girmekte fayda var. Çocukluğumuzda ekranlarımızı süsleyen 8 bitlik grafikler Tomb of the Mask oyununda da var ve ister istemez yüzünüzde gülücükler açıyor. Oynanış ise bana biraz zor geldi diyebilirim. Play butonuna bastığınızda kendizi maceranın içinde buluyorsunuz ve hızlı hareket ederek altınları toplayıp tuzaklardan kaçmaya çalışıyorsunuz. İlk başlarda biraz zorlanacaksınız fakat eliniz alışınca hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Bunun dışında oyunda level sistemi ve karakterinizi geliştirebileceğiniz özellikler olduğunu da belirteyim.

Aksiyon türünde güzel bir oyun arıyorsanız Tomb of the Mask oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Her yaştan insana hitap etmesi ve güzel vakit geçirebildiğinizden denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR