Tomorrowland 2.3 (ios)

Tomorrowland

2.3
Tomorrowland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tomorrowland, her yaz Belçika'da düzenlenen ve gençlerin çok büyük ilgi gösterdiği müzik festivali hakkında bilgi almanızı sağlayan resmi iOS uygulamasıdır.

Tomorrowland, Dünya'nın en popüler DJ'lerinin performans sergilediği popüler müzik festivali için hazırlanan ve ziyaretçilere yardım edecek olan resmi ve ücretsiz iOS uygulamasıdır.

3 yıldır Belçika'da düzenlenen çılgın müzik festivali Tomorrowland'ın 4.'sü önümüzdeki hafta başlıyor. Geniş bir etkinlik alanı bulunan festivalde ziyaretçilere yardımcı olmak amaçlı resmi bir uygulama hazırlandı. Böylelikle uygulamayı indirerek festival programı hakkında bilgi alabilir ve etkinlik alanında nerelere nasıl gidebilirsiniz harita üzerinden görebilirsiniz.

David Guetta, Tiesto, Avicii, Swedish House Mafia, Hardwell, Steve Aoki, Martin Garrix, Like Mike, Dimitri Vegas ve Afrojack gibi dünyaca ünlü DJ'lerin katılacağı şenliktekiler 3 gün boyunca elektronik müziğe doyacaklar.

Tomorrowland'e katılın yada katılmayın, festival hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz resmi uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR