Tom's Love Letters 2.1 (ios)

Tom's Love Letters

2.1
Tom's Love Letters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tom's Love Letters, konuşan kedi Tom ile Angela'yı bir araya getiren iPhone ve iPad uygulaması.

Tom's Love Letters, milyonların sevgilisi konuşan kedi Tom’un Paris şehrinin en çekici, güzel kedisi Angela ile olan aşkını gösteren bir iPhone ve iPad uygulaması olarak öne çıkıyor. İki çiftin romantik anlarına şahit olduğumuz uygulamada büyüyüp aşık olan Tom’a hislerini göstermesi için yardım ediyoruz.

Sesimizi kendi sevimli ses tonuyla taklit edebilen, bizimle oyunlar oynayan, mimikleri bizi bizden alan konuşan kedi Tom, Tom’s Love Letters (Konuşan Tom’un Aşk Mektupları) uygulamasında büyümüş olarak karşımıza, daha doğrusu Angela’nın karşısına çıkıyor.

Hem iPhone hem de iPad’imize indirebildiğimiz Tom’un son uygulamasında amacımız Tom’un Angela’ya onlara hislerini göstermesini sağlamak. Bunun için Tom’un farklı yerlerine dokunuyoruz. Tom Angela’yı öpebiliyor, kucaklayabiliyor ve onunla dans edebiliyor. Tom’un tüm bunları yaparken mimiklerine özellikle dikkat etmenizi öneririm. Animasyonların serinin diğer uygulamalarına göre çok geliştiğini fark edeceksiniz.

Romantik anlar için yazılmış, hepsi birbirinden etkileyici müziklerin eşlik ettiği uygulamada Tom’un Angela ile çektirdiği duygu yüklü fotoğraflardan oluşan kartpostallar da yer alıyor. Bu kartpostallara kendi mesajınızı yazabiliyor ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Tom ve Angela’yı Sevgililer Gününde yakaladığımız ve birbirilerine olan aşklarını izlediğimiz bir aşk uygulaması olan Tom’s Love Letters (Tom’un Aşk Mektupları), serinin daha önceki uygulamaları olan konuşan kedi Tom ve Angela kadar popüler.

YORUMLAR