TomTom MyDrive 1.1.0 (ios)

TomTom MyDrive

TomTom MyDrive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  158

 • Üretici

  TomTom

TomTom MyDrive, TomTom GO ve Rider ile uyumlu gerçek zamanlı trafik bilgisi, rota sunan bir navigasyon uygulaması.

TomTom MyDrive, TomTom cihazınızla senkronize çalışarak iPhone ve iPad’inizden gerçek zamanlı trafik bilgisi almanıza, yolunuzu çizmenize imkan tanıyan bir navigasyon uygulaması. Arabayla sık sık seyahat eden biriyseniz ve de trafiğin çok yoğun olduğu bir şehirde yaşıyorsanız navigasyon cihazınızdaki bilgileri telefonunuza aktaran bu uygulamayı kesinlikle indirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Navigasyon cihazları yolumuzu bulmamızda, trafik akışını kontrol etmemizde yardımcı olan harika cihazlar. Tanınan navigasyon sistemleri firması TomTom’un GO ve Rider ürünlerini tercih ediyorsanız MyDrive uygulaması iOS cihazınızda mutlaka bulunmalı. Ücretsiz indirip MyDrive hesabınızla kullanabileceğiniz uygulama, temel olarak TomTom cihazınızdaki verileri mobil cihazınıza aktarıyor. Yani bir yardımcı uygulama niteliğinde.

Türkçe arayüzle gelen TomTom MyDrive uygulamasını doğrudan kullanamıyorsunuz. Öncelikle mobil cihazınızla eşleştirmeniz gerekiyor. Eşleştirme Bluetooth üzerinden gerçekleşiyor ve bir dakika bile sürmüyor. Eşleştirmenin ardından navigasyon cihazınızın sağladığı gerçek zamanlı trafik bilgisi, yol gösterme özelliklerinden iPhone / iPad’inizden almaya başlıyorsunuz. Araca binmeden trafik akışını görüp ona göre hareket etmek, yol tarifi almak, sık gidilen noktaları favorilere almak oldukça güzel.

TomTom MyDrive uygulaması aşağıdaki cihazlarla uyumlu:

 • TomTom GO 40 / 50 / 60 / 40S / 50S / 60S / 400 / 500 / 600
 • TomTom Rider 40 ve 400

MyDrive uygulamasının adım adım navigasyon desteği bulunmaması, bu özellikten faydalanabilmemiz için ayrıca bir navigasyon uygulaması satın almak durumunda olmamız, harita ve sistem güncellemeleri için bilgisayara ihtiyaç duymamız kötü özellikler arasında.

YORUMLAR