Toodledo 1.1 (ios)

Toodledo

1.1
Toodledo
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı özellikleri ve kolay kullanılır dizaynı ile dikkat çeken bu uygulama ile gündelik işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Toodledo iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı bir yapılacaklar listesi hazırlama uygulamasıdır. Günlük hayatınızda yapmanız gereken işleri daha düzenli ve verimli bir şekilde yönetmek istiyorsanız bu uygulamaya mutlaka göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

Pek çok kişi yapması gereken işleri bir kağıda veya telefonuna kaydeder. Fakat kabul etmek gerekiyor ki bu yöntemler her zaman sorun yaratabilecek türde. Bu sebeple işinizi kolaylaştıracak türden bir uygulama arıyor olabilirsiniz. Toodledo size bu konuda önerebileceğim, göze hoş gelen dizaynı ve kapsamlı özellikleri ile dikkat çeken bir uygulama.

Bu uygulamayı kullanarak;

  • Yapmanız gerekenleri not alabilir
  • Öncelik sırasına göre düzenleyebilir
  • Anahtar kelimeler atayabilir
  • Sesli bildirimleri aktif edebilir
  • Sürekli yapılması gereken işleri zamanlayabilirsiniz
  • Şifre ile listelerinizi güvene alabilirsiniz

Uygulamanın en iyi yanlarından biri de harita desteği sayesinde konumunuza göre hatırlatmalarda bulunması. Örneğin, markete uğramanız gerekiyorsa o bölgeden geçerken uygulama size hatırlatmalarda bulunuyor.

Kapsamlı notlar almanıza da imkan sağlayan bu uygulama, ücretli olarak indirilebiliyor. Fakat karşılığında istenen ücreti kesinlikle hakeden bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR