Toon Shooters 1.4 (ios)

Toon Shooters

1.4
Toon Shooters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir oyun olan Toon Shooters'taki amacımız galaksiyi yok etmekle tehdit eden düşmanlara karşı savaşmak.

Toon Shooters iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli ve bir o kadar da bağımlılık yaratan bir side-scrolling türü oyundur.

Konu, oyunun ne kadar eğlenceli olduğu konusunda ipuçları veriyor. Uzak bir galakside, çok uzun zaman önce Galaksi Donanması tüm galaksiyi yok etmekle tehdit ediyor. Biz de bu duruma karşılık olarak uzay aracımıza atlıyor ve düşmanlara karşı koyma gidiyoruz. Oyunun en ilgi çekici yanı çoklu oyuncu desteği sunması. Böylece arkadaşlarınız ile birleşebilir ve düşmana karşı birlikte savaşabilirsiniz.

Oyunda 14 farklı haritaya yerleştirilmiş 13 zorlu bölüm sonu canavarı bulunuyor. Bu yaratıklar diğerlerinden çok daha güçlü ve öldürülmeleri epey zaman alıyor. Oyuncular 8 farklı karakterden istediklerini seçebiliyor ve bunları diledikleri gibi kişiselleştirebiliyorlar. Kontroller ise oldukça akıcı bir yapıya sahip. Böylesine hassas kontrol gerektiren bir oyunda gerçekten iyi bir seçim olmuş.

Siz de çocuksu grafikler ile bezenmiş eğlenceli bir uzay temalı savaş oyunu arıyorsanız, Toon Shooters mutlaka denemeniz gereken alternatifler arasında.

YORUMLAR