Topface 3.3.6 (ios)

Topface

Topface
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,613

  • Üretici

    Topface

Topface beğenilerinize göre yeni insanlarla tanışabileceğiniz sade ve şık bir sosyal medya uygulamasıdır.

Yeni insanlarla tanışmayı seven kişilere hitap eden bir uygulama olarak öne çıkan Topface’i hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Topface sayesinde ilginç insanlar tanıyabilir ve birlikte keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden bir tanesi de kullanıcıların beğenilerine ve hobilerine uygun kişiler bulması. Sizinle benzer kişilik özelliklerine sahip insanları keşfettikçe uygulamadan aldığınız keyif de aynı ölçüde artacaktır. Uygulamanın an itibariyle 70 milyon kişi tarafından kullanıldığı iddia ediliyor. Bu bana kalırsa hiç de azımsanacak bir rakam değil.

Topface’te iletişim kurmak istemediğiniz kişileri kara listeye alıp onları engelleyebilirsiniz. Bu sayede sizleri rahatsız edenlerle iletişimi tamamen kesebilirsiniz. Buraya kadar her şey normal gibi görünse de Topface’in eleştiri alabileceği ve kullanıcıları uzaklaştırabilecek bir fiyatlandırma politikası mevcut. Topface’i kullanabilmek için aylık 9,99 dolar, üç aylık 26,99 dolar, altı aylık 49,99 dolar ve yıllık 89,99 dolar ödeme yapmak gerekiyor. Bu rakamları bir arkadaşlık uygulamasına harcamak istiyorsanız Topface seçenekleriniz arasında ilk sırada yer almalı.

YORUMLAR