Toplantıdayım 1.0.1 (ios)

Toplantıdayım

Toplantıdayım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toplantıdayım, kullanıcıların meşgul olma durumlarına göre gelen çağrıları yanıtlayan bir uyuglama.

Toplantıdayım, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir verimlilik uygulaması olarak tanımlanabilir.

Özellikle yoğun iş temposuna sahip kullanıcılara hitap eden Toplantıdayım uygulaması sayesinde toplantılarınız ve görüşmeleriniz esnasında gelen aramaları otomatik olarak cevaplandırabilirsiniz. Bu sayede gelen çağrılara mesaj atmakla uğraşmak yerine her şeyi uygulama üzerine yükleyebilirsiniz.

Toplantıdayım gelişmiş bir çalışma mekanizmasına sahip. Takviminiz üzerinde işaretlediğiniz tüm görüşmeleri ve toplantıları tek tek analiz ederek hangi zamanlarda devreye gireceğini hesaplıyor. Bu özelliği sayesinde siz uygulamayı çalıştırmaya ihtiyaç duymadan kendisi çalışmaya ve gelen aramaları cevaplandırmaya başlıyor. Hatta günün hangi saatinde ne yapacağınıza kadar analiz ediyor ve en uygun bildirimi seçiyor. Kullanıcıya mümkün olabildiğince az iş bırakıyor ve her türlü görevi kendisi üstleniyor.

Uygulamayı farklı amaçlarla da kullanmak mümkün. Örneğin arabadaysanız uygulamayı sadece bir saatliğine aktif edebilir ve sizi arayanlara arabada olduğunuzu belirten bir ses dinletebilirsiniz. Profesyonel yaşamın getirdiği zaman kısıtlılığına mükemmel bir çözüm sunan Toplantıdayım, pratik ve işlevsel bir asistan arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR