TopOnda 1.1.7 (ios)

TopOnda

TopOnda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pozisyonları oylayın, takımınıza destek olun!

TopOnda, Süper Lig maçları puan durumu, fikstür, canlı maç anlatımı, maç sonuçlarını bir arada sunan ücretsiz futbol uygulaması. Nerede olursanız olun Süper Lig maçlarını takip edebileceğiniz bu uygulamada maçın önemli pozisyonlarını ve hakem kararlarını oylama şansına da sahipsiniz. Tartışma yaratan pozisyonlarını oylayın, takımınıza destek olun!

Canlı maç anlatımını ve maç sonucunu grafiksel olarak sunan futbol uygulamasını benzerlerinden ayıran özelliği; maça dahil etmesi. iPhone’unuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulama, pozisyonlardan anında haberdar olmanız için anlık bildirim gönderiyor. Maç sonrası olay yaratacak pozisyonlar için o anda çevrenizle tartışmaya girmek yerine oyunuzu kullanarak takımınıza destek olduğunuzu gösteriyorsunuz. Maç pozisyonlarında çıkan tartışmalara son veren harika bir uygulama olmuş.

Sadece Süper Lig maçlarını takip eden futbol hastaları için eşsiz bir mobil uygulama olduğunu düşündüğüm TopOnda’da takımınıza destek olurken puan toplayarak harika ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz.

YORUMLAR