Totome

Totome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız işin içine farklı bir tat katan ücretsiz iOS oyunu Totome ilginizi çekecektir.

Sonsuz koşu oyunlarına farklı bir yaklaşım gösteren Totome, peşinizden opklar ve benzeri silahlar fırlatılırken kaçmanızı gerektiren oyun dinamiklerine sahip. Oyunda kontrol ettiğini hayvan figürlü totemlerden birini başlangıçta sizin seçmeniz gerekiyor. Ardından oyuna başlar başlamas arkanızdan fırlatılan tehlikeli cisimler ve silahlardan sıyrılmanız gerekiyor. İş bir yandan sizin reflekslerinize bakıyor ve düz bir oyun mantığı ile karşı karşıyayız.

Üstünüze gelen nesnelerden kaçabilmek için 3 parçalı olan toteminizin bu özelliğinden faydalanıp arada temas edecek olan kısmın zıplayarak kaçmasını sağlamanız gerekiyor. Yani aslında hedef olan totem parçası ile sıyrılabilmek için o katmanı tıklayıp tehlikeden zıplayarak kaçıyorsunuz. Aslında oyun mantığı olarak sonsuz koşu oyunlarında devrim yaratmayan Totome'yi ilginç kılan şey ise müziklerini yapan kişinin Crash Bandicoot Soundtrack'inde yer almış olması. Oyun bu havayı başarılı bir şekilde aktarıyor.

iPad ve iPhone kullanıyorsanız iOS işletim sisteminize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun özellikle sonsuz koşu türüne merak saran oyunseverlerin ilgisini çekecek bir çalışma olarak dikkat çekiyor.

YORUMLAR