TouchPal Keyboard 1.0 (ios)

TouchPal Keyboard

1.0
TouchPal Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    643

  • Üretici

    CooTek

TouchPal Keyboard, iOS 8'li cihazlarda hem kaydırma hem de hareket girişi sunan ilk klavye uygulamasıdır.

TouchPal Keyboard, dünya genelinde 200 milyondan fazla kullanıcısı bulunan, HTC, Sony, Huawei telefonlarda ön yüklü gelen bir akıllı klavye uygulamasıdır. Yazım stilinizi öğrenen ve siz kullandıkça daha doğru önerilerde bulunan bu klavye uygulaması iOS 8’li cihazlar için tasarlanmış, hem hareket hem de kaydırma girişi destekleyen ilk klavye olma özelliğini taşımaktadır.

TouchPal Keyboard, parmağınızı kaldırmadan harfler arasında geçiş yaparak yazacağınız kelimeyi çok daha hızlı girmenizi sağlayan üçüncü parti klavyelerden biri. Benzerleri gibi iOS cihazınızın varsayılan klavyesi olarak kullanabiliyorsunuz. Kelimeleri kaydırma, numaraları yukarı kaydırma, sembolleri de aşağı kaydırma hareketi ile yazabileceğiniz uygulamada klavyeler arası geçiş yapmadan sadece giriş düğmesine basılı tutarak çıkarabileceğiniz 800’den fazla emoji, iPhone ve iPad’inizin rengiyle eşleşen klavye temaları bulunmaktadır.

Not: TouchPal Keyboard’u cihazınıza yükledikten sonra, varsayılan klavyeniz arasında görebilmeniz için Ayarlar – Genel – Klavye – Klavyeler- Yeni Klavye Ekleme bölümünden eklemeniz ve “Tam Erişime İzin Ver”i etkinleştirmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR