Tower Dwellers HD

Tower Dwellers HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunudur.

Tower Dwellers, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz sürükleyici, farklı ve eğlenceli bir strateji oyunudur. Bu tarzda oyunların başarılı yapımcısı Noodlecake Studios tarafından geliştirilen oyun daha çok yeni olmasına ve ücretli olmasına rağmen binlerce kişi tarafından indirilip oynanmış.

Oyunun yapımcıları tarafından Kingdom of Rush tarzına benzetilen oyunda amacınız düşmanlara karşılık vermek için birimlerinizi yaratıp mevcut yerlere konuşlandırmak. Bu yönüyle de kule savunma oyunlarına benzerlik gösterdiğini söylemek mümkün.

Fakat bu oyunda çeşitli birim tiplerini birbirleriyle birleştirebiliyor, modifiye edebiliyor ve her duruma özel birim yaratabiliyorsunuz. Örneğin demirci ile çalışanı birleştirerek ortaya asker çıkarabiliyorsunuz.

Ayrıca oyunda büyücüler, askerler ve okçuları kullanarak yaratabileceğiniz farklı farklı pek çok kahraman tipi de bulunmakta.

Oyun, çok makul bir ücrete sahip olmakla birlikte sıfır reklam ve sıfır oyun içi satın alma ile dikkat çekiyor. Ayrıca HD grafikleri de gerçekten çok etkileyici.

Diğer strateji oyunlarıyla karşılaştırdığımıza farklı bir oyun yapısına sahip olan Tower Dwellers, kesinlikle bu kategoriyi sevenlerin denemesi gerektiğini düşündüğüm bir oyun.

YORUMLAR