Tower Slash 1.1.2 (ios)

Tower Slash

Tower Slash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunlarında daha fazla aksiyon arıyorsanız Tower Slash sizin için harika bir seçenek olacaktır.

Sonsuz koşu oyunlarına biraz aşinaysanız bu oyunların olabildiğince sade tasarlandığını ve bu trendin bir alışkanlık olmaya başladığını fark etmişsinizdir. Neyse ki orjinal işler deneyenlerin sayısı azalınca göz önüne çıkan örnekleri algılaması daha kolay oluyor ve Tower Slash gibi bir örnek karşımıza çıkıyor. Sürükleme kontrolleri ve çatışma gerektiren dinamikleriyle bu oyunda bir duvarı tırmanırken dışarıda uçan veya yolunuzda duran her şeyi biçerek yola devam ediyorsunuz.

Farklı oyun içi karakterler açabildiğiniz ve roguelike türüne yakın bir oynanışa sahip olan bu oyun sıfırdan başlasanız bile yeni açılan karakterlerle yeni bir oyun keyfi sunmayı başarıyor. Sürükleyerek rakiplere yapacağınız saldırıları senkronize bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Bu işi sürekli olarak başarılı bir şekilde devam ettirirseniz karşınıza birbirinden orijinal bölüm sonu canavarlarından biri geliyor. Bu savaşlarda ise kontroller çok daha karmaşık bir hal alırken eğlence dozu da zirveye ulaşıyor.

Askiyon ve adrenalin yüklü bir sonsuz koşu oyunu iştahınızı kabaryıtorsa Marduken tarafından tasarlanmış bir bağımsız çalışma olan Tower Slash, kullandığınız iPhone ve iPad cihazlarına ücretsiz olarak geldi. Uygulama içi satın alma ile bonus içeriklere derhal de ulaşmanız mümkün.