Toy Blast 1.1.1074 (ios)

Toy Blast

Toy Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toy Blast, renkli taşları eşleştirmeye çalıştığımız eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Toy Blast, bulmaca oyunlarından hoşlananlar için mutlaka göz atılması gereken seçeneklerden bir tanesi. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyun ilk bakışta Candy Crush'ı anımsatıyor fakat grafik konsepti ve atmosfer olarak daha farklı bir yapıya sahip.

Oyunda yerine getirmemiz görev aynı renge sahip olan taşları yan yana getirerek onları yok etmek. Taşları yok ettikçe ortaya çıkan görüntüler ve animasyonlar gerçekten tatmin edici düzeyde. Buna ek olarak kontroller de başarılı bir şekilde görevlerini yerine getiriyorlar ve oyun esnasında herhangi bir probleme yok açmıyorlar.

Toy Blast her yaştan oyunsevere hitap eden bir yapım fakat özellikle çocuklar, içerisindeki oyuncaklardan ve sevimli karakterlerden ötürü bu oyunu daha çok seveceklerdir. Toy Blast'ta onlarca bölüm mevcut ve bu bölümlerin hepsi kolaydan zora doğru ilerleyen bir çizgide sunuluyorlar. İlk baştakiler görece olarak kolay fakat ilerledikçe oyunun gerçek zorluk seviyesiyle karşı karşıya geliyoruz. Neyse ki zorlu bölümleri tamamlayabilmek için kullanabileceğimiz birçok bonus ve güçlendirici seçeneği var.

Oyunun en iyi özelliklerinden bir diğeri de Facebook bağlantı desteği. Bu özelliği kullanarak Facebook hesabımızla oyuna girebiliyor ve puanlarımızı arkadaşlarımızla kıyaslayabiliyoruz. Her ne kadar devrimsel özelliklere sahip olmasa da Toy Blast, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanların seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR